Ahoj, chceš vědět jak na své návštěvníky a jak docílit vysoké návštěvnosti? Odkazuj se zde http://spake-world.blog.cz/1207/jak-dosahnout-vysoke-navstevnosti
[3]: Kdybych měla českou kočku nebylo by levobočků ta by dobře věděla že se tohle neděláNaše blbka z Persie svůj průšvih si užije místo spaní na kanapi koťata ji pěkně trápí
[5]: Peršanka je zoufalá tohle si fakt nepřála deset zvláštních punkáčků vůbec nejde na dračkuSmradi budí pozdvižení to pro jemnou dámu není má však srdce pravé matky něžně chrání svoje spratky
Ahoj, chceš vědět jak na své návštěvníky a jak docílit vysoké návštěvnosti? Odkazuj se zde http://spake-world.blog.cz/1207/jak-dosahnout-vysoke-navstevnosti
OdpovědětVymazat[1]:
OdpovědětVymazatNechci to vědět a tobě návštěvnost zvyšovat fakt nehodlám:))
Podporujme české kočky
OdpovědětVymazatba i jejich levobočky.
[3]:
OdpovědětVymazatKdybych měla českou kočku
nebylo by levobočků
ta by dobře věděla
že se tohle neděláNaše blbka z Persie
svůj průšvih si užije
místo spaní na kanapi
koťata ji pěkně trápí
Chodila peršanka na táčky,
OdpovědětVymazatteď má malé punkáčky...
[5]:
OdpovědětVymazatPeršanka je zoufalá
tohle si fakt nepřála
deset zvláštních punkáčků
vůbec nejde na dračkuSmradi budí pozdvižení
to pro jemnou dámu není
má však srdce pravé matky
něžně chrání svoje spratky
[6]:
OdpovědětVymazatKočičí punk smečka
špatné časy přečká.
Hotovo a tečka!
Moc pěkné.
OdpovědětVymazat[8]:Děkuju. To je TlusŤjochova zásluha, on dokáže vyhecovat:))
OdpovědětVymazat